Mąka, jajka i sól – fuzja idealna

admin 6 lutego 2019

Makaron to produkt szczególnie powszechny również u nas. Ponadczasowe spaghetti czy zupy oraz sałatki z rozmaitymi dodatkami – to wszystko opiera się na makaronie. Biorąc pod uwagę to, jak zrobić makaron na własną rękę, w internecie odnaleźć można sporo porad odnośnie tego. Makaron domowy oraz receptura jego przygotowywania to nic trudnego, choć wielu laikom wydaje się całkowicie inaczej. Jest to idealny składnik też sosów, natomiast nikt nie wyobraża sobie rosołu bez makaronu. Nieporównywalnie lepszy od kupnego jest właśnie ten wykonany samodzielnie.

Read More

Tajniki kuchni włoskiej przystępne dla każdego konesera przyrządzania potraw

admin 29 stycznia 2019

Kuchnia z Italii jest na pewno niezmiernie smakowita – co do tego pewnie nie miewają żadnych wątpliwości zwłaszcza zwolennicy spaghetti oraz pizzy. Trzeba zaznaczyć, iż znaczna większość rodowitych mieszkańców Włoch nie jada pizzy z ketchupem. Naturalnie ketchup do pizzy to nie wyłącznie nasza domena, ale fakty są takie, że mamy zasadniczo nieco odmienne spojrzenie na jedzenie. Cóż, w sumie ketchup, jeśli jest smakowity, jest bez cienia wątpliwości OK. Jednakże nie powinien w żadnym razie zagłuszać smaku potrawy.

Read More

W jaki sposób można przyrządzić we własnym domu pyszne i proste jedzenie?

admin 12 października 2018

Prawda jest taka, że w przeważającej większości przypadków lubimy fast foody. Zwłaszcza mowa akurat w tym momencie o kebabach, frytkach albo kurczakach. Cóż, jednakże wszyscy bardzo dobrze wiemy, że gdybyśmy naprawdę często stołowali się w takich miejscach, po prostu napotkalibyśmy na spore kłopoty. A więc zapewne narzekalibyśmy na nadwagę, a do tego w swoim portfelu zauważylibyśmy na pustki… Cóż, co w takim razie należy zrobić? Jest całkiem sporo pomysłów.

Read More