Dodatki dla biegaczy – sprawdź co powinieneś mieć

admin 10 października 2019

Pośród istotnych akcesoriów dla osób biegających, można wymienić takie jak: pasy biegowe do biegania, plecaki do biegania, kurtki i rękawiczki do biegania. Nie można również pominąć innych istotnych przedmiotów na przykład: radio z słuchawkami, którego słuchanie oprócz tego iż uprzyjemni nam codzienny trening, może nam także pozwolić na edukację czy po prostu radość słuchania audiobooku albo słuchania preferowanej muzyki czy stacji radiowej. Jogging musi być dla nas przyjemnością, sposobem na zdrowe odpoczywanie. Jogging jest nie zbyt wymagającym sportem, jednak nic nie stoi na przeszkodzie żebyśmy sobie naszą treningi sprawili jeszcze więcej przyjemnymi.

Read More

Dlaczego dobrze jest biegać?

admin 7 sierpnia 2019

Coraz więcej osób oddało się pasji biegania, co możemy zaobserwować na każdym kroku. Z jakiego powodu? Dla zdrowia, pozbycia się napięcia, udowodnienia sobie i innym, że poradzą sobie.
Poza tym to tani sport, albowiem aby uprawiać jogging niepotrzebne są przebyte kursy czy specjalistyczne oprzyrządowania. Powinniśmy posiadać jedynie dobre buty, wygodne ubranie sportowe i… ruszamy w trasę.

Read More