Odzież jak ta stosowana w wojsku nierzadko jest wielce potrzebna!

admin 5 sierpnia 2019

Odpowiedni ubiór to na pewno podstawa. Jednak nie chodzi wyłącznie o to, aby zawsze gustownie wyglądać i czuć się komfortowo. Również istotne jest to, aby ubrania tak jakby pomagały nam w funkcjonowaniu. A więc jeśli uwielbiamy survival, w żadnym razie nie powinniśmy chodzić w zwykłych wdziankach! Naturalnie przymusu brak, ale rzeczywistość jest taka, że jakby nie patrzeć odzież taktyczna jest o wiele bardziej wskazana.

Read More

Opierajmy się na znanych firmach

admin 12 października 2018

Czasem dzieje się tak, że wchodzimy do marketu sportowego i nie bardzo powiemy, co z proponowanego sprzętu musimy zakupić, ponieważ zwyczajnie jest on dla nas tak wielki. Na szczęście wciąż o radę możemy popytać sprzedawcę, a kiedy nie pragniemy tego zrobić, to wciąż możemy się wzorować na opiniach o przeróżnych firmach oraz wybierać te produkty, które cieszą się najlepszą opinią wśród znanych nam osób i wśród takich, które spotkaliśmy tylko w wirtualnym świecie.

Read More

Do uprawiania sportu niezbędny jest odpowiedni strój

admin 12 października 2018

Nie przejawia znaczniejszego znaczenia, czy marzymy aby pobiegać, grać w tenisa czy być może pragniemy pływać, wciąż powinniśmy troszczyć się o używanie odpowiedniego stroju, a więc takiego, który nie będzie ograniczał naszych ruchów w momencie ćwiczeń i nie będzie nam przeszkadzał w ich odpowiednim wykonywaniu. Oczywiście w tym momencie marketów, w których mamy możliwość zakupić takowe stroje jest niesamowicie sporo, nie mniej trzeba pamiętać, że nie wszystkie przedstawiają nam tak samo cudowne produkty.

Read More