od100.org

Pokochaliśmy sport i . Aktywność ma same pozytywy, nie dość, że wpływa na kondycję zdrowotną, to zdecydowanie poprawia nastrój

piłka tenisowa
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnie lata pokazały, ze nasza aktywność stale rośnie. Nie jest do końca wiadomo, z czego to wynika,jednak powodem może być większa świadomość i chęć dbania o nasze zdrowie. Duży wpływ na to może mieć telewizja oraz internet- zwłaszcza blogi prowadzone przez internautów.

Tenis jako rozrywka uniwersalna na przyjemną aktywność fizyczną ale nie tylko

tenis
Autor: Школа Тенниса
Źródło: http://www.flickr.com
Mecze tenisowe cieszą się ciągle rosnącym zainteresowaniem nie tylko w biernej formie. Jest to niezwykle przyjemny sport pozwalający zbudować bardzo dobrą wytrzymałość fizyczną, ale też emocjonująca forma spędzania czasu dla osób lubiących oglądać w TV rozgrywki na światowym poziomie. Niebywałe sukcesy Agaty Radwańskiej w błyskawicznym tempie wzbudziły wśród polaków miłość do tego sportu. Specjalnie dla wiernych fanów którzy nie mogą na bieżąco śledzić rozgrywek, został stworzony specjalistyczny portal tenisowy na którym pojawiają się najnowsze wyniki tenisa, filmy skrótowe z najciekawszych spotkań, a także informacje o tenisie począwszy od podstawowych zasad gry. Jeśli pasjonuje cię tenis online znajdziesz bardzo wiele ważnych wiadomości.