od100.org

Czy zdawałeś sobie sprawę, iż właściwy wybór naciągu tenisowego jest tak samo ważny jak decyzja o wyborze dobrze dobranej rakiety?

kort
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Mnóstwo początkujących osób nie zdaje sobie sprawy, iż naciągi tenisowe odgrywają równie istotną rolę jak pozostałe składniki sprzętu. Co więcej, ich znakomita część nie ma również pojęcia o tym, że taki naciąg trzeba wymieniać. Pracownicy zatrudnieni w sklepach z akcesoriami sportowymi mają nierzadko powód do żartów, gdy zdarza się, że na dopiero co sprzedane rakiety składane są reklamacje z powodu pęknięcia struny założonej przez producenta. Przechodząc do konkterów, powinniśmy zadać sobie zasadnicze pytanie: jak często trzeba wymieniać taki naciąg? Główną rolę w tej kwestii odgrywa jego rodzaj.

Tenis jako rozrywka uniwersalna na przyjemną aktywność fizyczną ale nie tylko

tenis
Autor: Школа Тенниса
Źródło: http://www.flickr.com
Mecze tenisowe charakteryzują się ciągle rosnącym zainteresowaniem nie tylko w biernej postaci. Jest to bardzo przyjemny sport który pozwala zbudować świetną kondycję, ale też pełna emocji rozrywka dla osób lubiących oglądać w telewizorze mecze na światowym poziomie. Niebywałe sukcesy Agaty Radwańskiej w natychmiastowym tempie zaszczepiły wśród polaków miłość do tego sportu. Z myślą o wiernych kibicach którzy nie mogą na bieżąco oglądać zawodów, został stworzony profesjonalny portal tenisowy na którym pojawiają się najbardziej aktualne wyniki tenisa, filmy skrótowe z najważniejszych meczy, a także informacje o tenisie w ogólnym tego słowa znaczeniu. Jeżeli interesuje cię tenis online wyszukasz bardzo dużo przydatnych wiadomości.