od100.org

Czy zdawałeś sobie sprawę, iż właściwy wybór naciągu tenisowego jest tak samo ważny jak decyzja o wyborze dobrze dobranej rakiety?

kort
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Mnóstwo początkujących graczy nie zdaje sobie sprawy, że naciągi tenisowe pełnią tak samo ważną rolę jak inne składniki sprzętu. Mało tego, ich znakomita część nie ma również pojęcia o tym, iż taki naciąg trzeba zmieniać. Pracownicy zatrudnieni w sklepach sportowych mają często powód do ironii, gdy ma miejsce sytuacja, że na dopiero co kupione rakiety składane są reklamacje z powodu wad struny założonej przez producenta. Przechodząc do konkterów, powinniśmy postawić teraz kardynalne pytanie: jak często dobrze by było zmieniać taki naciąg? Główną rolę w tej kwestii odgrywa jego rodzaj.

Tenis jako rozrywka uniwersalna na przyjemną aktywność fizyczną ale nie tylko

tenis
Autor: Школа Тенниса
Źródło: http://www.flickr.com
Mecze tenisowe cieszą się ciągle rosnącym zainteresowaniem nie tylko w biernej formie. Jest to niezwykle przyjemny sport pozwalający zbudować bardzo dobrą wytrzymałość fizyczną, ale też emocjonująca forma spędzania czasu dla osób lubiących oglądać w TV rozgrywki na światowym poziomie. Niebywałe sukcesy Agaty Radwańskiej w błyskawicznym tempie wzbudziły wśród polaków miłość do tego sportu. Specjalnie dla wiernych fanów którzy nie mogą na bieżąco śledzić rozgrywek, został stworzony specjalistyczny portal tenisowy na którym pojawiają się najnowsze wyniki tenisa, filmy skrótowe z najciekawszych spotkań, a także informacje o tenisie począwszy od podstawowych zasad gry. Jeśli pasjonuje cię tenis online znajdziesz bardzo wiele ważnych wiadomości.