od100.org

Odzież wojskowa często jest mocno potrzebna!

Moro, militaria
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Odpowiednia odzież to niewątpliwie absolutna podstawa. Jednakże nie rozchodzi się wyłącznie o to by zawsze ładnie wyglądać i czuć się wygodnie. Również istotne jest to by ubrania niejako pomagały nam w funkcjonowaniu. Czyli jeżeli uprawiamy survival, w żadnym przypadku nie powinniśmy łazić w typowych wdziankach! Oczywiście musu nie ma, lecz rzeczywistość jest taka, że jakby nie patrzeć odzież taktyczna jest dużo bardziej odpowiednia.

Jakie elementy są ważne w stroju do jazdy konnej

koń
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Wszyscy doskonale wiemy, że strój do ćwiczeń są bardzo istotne. Nie możemy po prostu w zwykłych dżinsach i pierwszych lepszych trampkach zacząć biegać. Oczywiście dawniej wszystkie dzieciaki biegały w zwykłych dresach i jakichkolwiek sportowych butach, jednak najczęściej grały one w piłkę lub zwyczajnie bawiły się na świeżym powietrzu. Jednak im mamy więcej lat tym większą uwagę przykładamy nawet do sportowego stroju, bo doskonale wiemy, że odpowiednio dobrany strój ułątwi nam w właściwą pracę na treningu.

Jaki sprzęt turystyczny będzie bardzo potrzebny w górach

Autor: www.nartyslowacja.pl
Wycieczka w góry to przedsięwzięcie, które nierzadko wymaga od turystów zakupienia określonego wyposażenia. Rzecz jasna bardzo wiele zależy od tego, jak wysokie są góry, jakie wybiera się na wyprawę. Są bowiem, też na terenie kraju, góry niespecjalnie wysokie, a miejscami całkowicie płaskie. Takie tereny nadają się do niezbyt zaawansowanych wypraw, a wręcz do spacerów.