od100.org

Seriale animowane są często w modzie

Autor: Vivarto
Niektórzy ludzie nie mogą żyć bez seriali. Jest to w pewien sposób zastępcza, z goła różniąca się od naszej, lecz równoległa rzeczywistość, do której z chęcią powracamy często. Lubimy przypatrywać się naszym ulubionym postaciom, śledzić ich losy, zastanawiać się, co też ich czeka w kolejnym odcinku. Reżyserzy zaś, abyśmy przypadkiem się nie zanudzili podają nam na tacy scenariuszowe majstersztyki, sensację, kryminał i kabaret w jednym. Ostatnio, chyba nieprzypadkowo śledzenie kolenych epizodów ulubionych seriali stało się pewnym stylem życia.

Weekend, a Ty nie wiesz jakimi rzeczami się zająć?

Film w telewizji
Autor: Michel Curi, Jr., MBA
Źródło: http://www.flickr.com
Nie masz pomysłu na weekend? Chciałbyś gdzieś wyjechać za miasto, może pochodzić po górach, niestety prognozy pogody wykluczają twoje piękne plany. Także co ci pozostaje? Zostanie w czterech ścianach, bezsensowne i przypadkowe oglądanie telewizji? Lepiej nie tracić na to czasu. Podsuniemy ci znacznie lepszy pomysł!

Co sprawia, że kochamy kinematografię?

filmy dvd
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba nieco zastanowić się dlaczego taki człowiek, który raczej nie przepada za oglądaniem filmów jest nietypowy. Oczywiście kinematografia nie jest dla wszystkich, ale jakoś się tak złożyło, że większość z nas kocha obejrzeć co pewien czas filmy dvd czy wielce ostatnio popularne amerykańskie seriale telewizyjne.

Animacje DVD i nie tylko

Autor: Lark Polska sp. z o.o.
Film to naprawdę spory temat, w sporej mierze wcale nie tak dobrze ceniony jak dużej liczby ludziom się może czasem wydawać. Kinowe hity ogląda niemal każdy, mimo to mało kto zastanawia się nad kinowymi nawiązaniami a, także pojmuje związki pomiędzy jedną, a drugą filmową produkcją.