od100.org

Seriale animowane są często w modzie

Autor: Vivarto
Niektórzy ludzie nie mogą żyć bez seriali. Jest to w pewien sposób zastępcza, z goła różniąca się od naszej, ale równoległa rzeczywistość, do której z prawdziwą przyjemnością powracamy często. Lubimy przypatrywać się naszym ulubionym postaciom, śledzić ich losy, zastanawiać się, co zdarzy się w kolejnym sezonie. Reżyserzy do tego, abyśmy czasem się nie znużyli koncepcją serwują nam scenariuszowe majstersztyki, sensację, kryminał i kabaret w jednym. Ostatnio, raczej nieprzypadkowo śledzenie kolenych epizodów ulubionych seriali stało się pewnym stylem życia.

Weekend, a Ty nie wiesz jakimi rzeczami się zająć?

Film w telewizji
Autor: Michel Curi, Jr., MBA
Źródło: http://www.flickr.com
Nie masz pomysłu jak zapełnić weekend? Chciałbyś gdzieś udać się za miasto, może pochodzić po górach, ale prognozy pogody niweczą twoje ambitne zapędy. Także co ci pozostaje? Siedzenie w czterech ścianach, bezsensowne i bezcelowe oglądanie telewizji? Szkoda na to czasu. Mamy lepszy zestaw propozycji!

Co sprawia, że kochamy kinematografię?

filmy dvd
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Należy nieco przemyśleć z jakich przyczyn taki człowiek, który ogólnie nie przepada za filmami jest nietypowy. Naturalnie kinematografia nie jest dla wszystkich, lecz jakoś się złożyło, że zdecydowana większość z nas uwielbia obejrzeć co pewien czas filmy dvd czy bardzo ostatnimi czasy modne amerykańskie seriale telewizyjne.

Animacje DVD i nie tylko

Autor: Lark Polska sp. z o.o.
Kino to naprawdę spory temat, w sporej mierze wcale nie tak znakomicie ceniony jak dużej ilości osobom się może czasem wydawać. Kinowe hity ogląda niemal każdy, mimo to mało kto zastanawia się nad kinowymi nawiązaniami jak również pojmuje związki między jedną, a drugą filmową produkcją.