od100.org

Seriale animowane są często w modzie

Autor: Vivarto
Niektórzy ludzie nie mogą żyć bez seriali. Jest to w pewien sposób zastępcza, z goła różniąca się od naszej, ale równoległa rzeczywistość, do której z prawdziwą przyjemnością powracamy często. Lubimy przypatrywać się naszym ulubionym postaciom, śledzić ich losy, zastanawiać się, co zdarzy się w kolejnym sezonie. Reżyserzy do tego, abyśmy czasem się nie znużyli koncepcją serwują nam scenariuszowe majstersztyki, sensację, kryminał i kabaret w jednym. Ostatnio, raczej nieprzypadkowo śledzenie kolenych epizodów ulubionych seriali stało się pewnym stylem życia.

Weekend, a Ty nie wiesz jakimi rzeczami się zająć?

Film w telewizji
Autor: Michel Curi, Jr., MBA
Źródło: http://www.flickr.com
Nie masz pomysłu jak zapełnić weekend? Chciałbyś gdzieś udać się za miasto, może pochodzić po górach, ale prognozy pogody niweczą twoje ambitne zapędy. Także co ci pozostaje? Siedzenie w czterech ścianach, bezsensowne i bezcelowe oglądanie telewizji? Szkoda na to czasu. Mamy lepszy zestaw propozycji!

Co sprawia, że kochamy kinematografię?

filmy dvd
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba odrobinę przemyśleć dlaczego człowiek, który nie przepada za oglądaniem filmów jest niecodzienny. Oczywiście kinematografia nie jest dla każdego, lecz jakoś się złożyło, że zdecydowana większość ludzi kocha obejrzeć co pewien czas filmy dvd czy wielce w ostatnich czasach popularne amerykańskie seriale telewizyjne.

Animacje DVD i nie tylko

Autor: Lark Polska sp. z o.o.
Film to naprawdę spory temat, w wielkiej mierze wcale nie tak jak najlepiej znany jak dużej ilości osobom się może czasem wydawać. Kinowe hity ogląda niemal każdy, jednak mało kto zastanawia się nad filmowymi nawiązaniami jak również pojmuje powiązania pomiędzy jedną, a drugą kinową produkcją.