od100.org

Prosty przepis na ciastka kokosowe

kokosowe ciastka
Autor: Jaro Larnos
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy miałeś już okazję skosztować ciastek kokosowych, na pewno pragniesz spróbować je po raz kolejny. To nie może dziwić, tego typu ciacha są naprawdę smaczne i stanowią świetny materiał na przekąskę. A jeżeli do tej pory nie miałeś okazji takich ciastek skosztować, to wiedz, że możesz to zrobić już wkrótce, gdyż stworzenie ciasteczek kokosowych jest wyjątkowo łatwe i nie pochłania wiele wysiłku.

Prosty przepis na cynamonowe bułeczki

cynamonowe bułeczki
Autor: muffinn
Źródło: http://www.flickr.com
Cynamonowe bułki to doskonały przepis na przepyszną przekąskę. Najlepiej je wykonać z rozmaitymi dodatkami. Do ciasta możesz doda orzechy albo odrobinę żurawiny. Często ludzie zachwycają się też bułkami cynamonowymi z rodzynkami. Gotowe cynamonowe bułeczki dobrze jest natomiast podać z powidłami albo odpowiednio przygotowanym kremem. Trzeba jednak dodać, że sprawdzają się świetnie nawet bez żadnych dodatków.

Co najlepiej zrobić do popołudniowej herbaty?

picie herbaty
Autor: Elin Schönfelder
Źródło: http://www.flickr.com
Drugie śniadanie czy podwieczorek to posiłki, które nie zawsze służą napełnieniu żołądka. To czas, w którym powinieneś po prostu opanować mały głód, pozwolić sobie na odpoczynek i przekąsić coś pysznego. Na obiad czy kolacje zazwyczaj wiesz co wybrać. A jaką rzecz przekąsić na drugie śniadanie? Jeżeli chcesz w spokoju wypić herbatę albo kawę, jakiego rodzaju drobny posiłek jest w stanie udoskonalić tę chwilę?