od100.org

Prosty przepis na ciastka kokosowe

kokosowe ciastka
Autor: Jaro Larnos
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli miałeś już okazję skosztować ciastek kokosowych, na pewno pragniesz skosztować je po raz kolejny. To nie może dziwić, tego typu ciacha są naprawdę pyszne i stanowią idealny materiał drobny posiłek. A jeśli do tej pory nie miałeś okazji takich ciastek spróbować, to musisz wiedzieć, że możesz to zrobić już wkrótce, bo przygotowanie ciasteczek kokosowych jest wyjątkowo łatwe i nie pochłania dużo wysiłku.

Prosty przepis na cynamonowe bułeczki

cynamonowe bułeczki
Autor: muffinn
Źródło: http://www.flickr.com
Cynamonowe bułki to doskonały przepis na przepyszną przekąskę. Możesz je wykonać z rozmaitymi dodatkami. Do ciasta warto doda orzechy albo trochę żurawiny. Wiele osób uwielbia też bułki cynamonowe z rodzynkami. Przygotowane cynamonowe bułeczki możesz z kolei zjeść z dżemem lub odpowiednio sporządzonym kremem. Trzeba jednak nadmienić, że smakują świetnie nawet bez jakichkolwiek dodatków.

Co najlepiej zrobić do popołudniowej herbaty?

picie herbaty
Autor: Elin Schönfelder
Źródło: http://www.flickr.com
Drugie śniadanie czy podwieczorek to dania, które niekoniecznie służą napełnieniu żołądka. To czas, w którym powinieneś po prostu opanować mały głód, zrobić sobie przerwę i przekąsić coś smacznego. Na obiad czy kolacje z reguły nie musisz się zastanawiać co jeść. A jaką rzecz przegryźć na drugie śniadanie? Jeśli chcesz bez pośpiechu wypić herbatę czy też kawę, jakiego rodzaju drobny posiłek jest w stanie udoskonalić tę przerwę?