od100.org

Prosty przepis na ciastka kokosowe

kokosowe ciastka
Autor: Jaro Larnos
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy jadłeś już kiedyś ciastka kokosowe, na pewno chcesz skosztować je po raz kolejny. To nie może dziwić, tego typu ciacha są naprawdę pyszne i stanowią idealny materiał drobny posiłek. A jeżeli do tej pory nie miałeś okazji ich spróbować, to wiedz, że możesz to zrobić już niebawem, gdyż stworzenie ciasteczek kokosowych jest wyjątkowo łatwe i nie wymaga dużo wysiłku.

Prosty przepis na cynamonowe bułeczki

cynamonowe bułeczki
Autor: muffinn
Źródło: http://www.flickr.com
Bułeczki cynamonowe to świetny przepis na pyszną przekąskę. Możesz je przygotować z rozmaitymi dodatkami. Do ciasta możesz doda orzechy czy też trochę żurawiny. Często ludzie zachwycają się też bułkami cynamonowymi z rodzynkami. Gotowe cynamonowe bułeczki dobrze jest z kolei zjeść z dżemem albo specjalnie przygotowanym kremem. Warto jednak dodać, że smakują doskonale nawet bez jakichkolwiek dodatków.

Co najlepiej zrobić do popołudniowej herbaty?

picie herbaty
Autor: Elin Schönfelder
Źródło: http://www.flickr.com
Drugie śniadanie czy podwieczorek to posiłki, które nie zawsze mają za zadanie napełnienie brzucha. To czas, w którym powinieneś po prostu opanować mały głód, zrobić sobie przerwę i przegryźć coś pysznego. Na śniadanie czy kolacje z reguły wiesz co jeść. A jaką rzecz przekąsić na drugie śniadanie? Jeśli chcesz bez pośpiechu wypić herbatę i kawę, jakiego rodzaju niewielki posiłek jest w stanie urozmaicić tę chwilę?