od100.org

Hobby jest sprawdzoną odskocznią od codzienności

figurka kolekcjonerska
Autor: Thomas Morgenroth
Źródło: http://www.flickr.com
Pasja, jaką rozwijamy i o którą dbamy ze znacznym oddaniem, bez wątpienia jest jednym z elementów nadającym sens życiu. Nie warto się ograniczać w poszukiwaniach, ponieważ dzięki interesującym zainteresowaniom stajemy się interesującymi ludźmi też w naszym otoczeniu. Możemy stać się nawet dla innych inspiracją, która będzie bodźcem do rozpoczęcia działań. Uznawane jako dobre hobby nie musi być oryginalne, lecz przede wszystkim sprawiać nam znaczną przyjemność, zapewniać zabawę oraz umożliwiać rozwój na najróżniejszych polach.

Wszystko się zmienia

psp
Autor: aleXwire
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze całkiem niedawno głównym zajęciem dzieci było bieganie po podwórkach i wdrapywanie się na drabinki. Później zajęły się komputerami oraz grami, które zaczęły się na nie zjawiać, chociaż być może nie były one nazbyt świetnie przygotowane. Dzisiaj jednak maluchy posiadają zupełnie inną rozrywkę, a są nimi gry na konsolach, gry które są przygotowane na wspaniałym poziomie, a co się z tym łączy, naprawdę mogą nas przenieść w zupełnie kolejny świat.

Warto szlifować swój angielski

Szkolenie w firmie
Autor: Michael Cardus
Źródło: http://www.flickr.com
Wśród niesamowicie cenionych języków obcych to właśnie business english oferuje już dziś w szczególnie atrakcyjnych cenach. Nieograniczone możliwości wyboru pokazują, na jak dużo stać doświadczonych ekspertów. Chcą oni oferować swoim klientom jedynie to, co najlepsze, więc wybierają najlepsze możliwości. Opcji do dyspozycji klientów jest wiele, dlatego warto zwracać uwagę również na częste rekomendacje na odpowiednich stronach www oraz rozbudowaną paletę możliwości do wyboru.

Motywacja, czyli w jaki sposób konsekwentnie zmierzać do celu

biznesmeni po pracy
Autor: The Elite Ayrshire Business Circle
Źródło: http://www.flickr.com
Motywacja jest czymś, czego każdy z nas potrzebuje w każdej chwili życia. Potrzebujemy motywacji żeby wstać z łóżka o poranku, by każdego dnia być przez 8 godzin w pracy (nawet, jeżeli ją lubimy)albo aby skończyć studia z niezłym przynajmniej rezultatem.