od100.org

Jak odnaleźć idealnego kardiologa?

serce
Autor: Internet Archive Book Images
Źródło: http://www.flickr.com
Kardiolog to niezawodny znawca naszego serca. Jest to lekarz specjalizujący się w rozwiązywaniu wszelkich kłopotów zdrowotnych, które dotykają właśnie tego narządu. Jego wykształcenie i kompetencje w znacznym stopniu decydują o słuszności diagnozy u pacjenta, a także leczenia choroby. Z drugiej strony, znalezienie właściwego fachowca nie jest wcale sprawą prostą.

Co to jest ocena okresowa?

Mocne wejście Twojej firmy
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Oceny okresowe pracowników to teraz często stosowany sposób pomiaru ich kompetencji, lecz także weryfikacji tego jakie właściwości pracowników są wartościowe na danym stanowisku. Jak wynika z badań tylko trochę ponad 10% makro przedsiębiorstw oraz korporacji nie korzysta z tego rodzaju metod kontroli

Gdzie znaleźć najlepszego dentystę i wykonać implanty?

Autor: Ferdinand Reus
Białe i mocne zęby, to istotny aspekt naszej aparycji. Doskonały uśmiech z pewnością dodaje piękna oraz wzmacnia samoocenę, ułatwiając zdobycie sympatii i przychylności rozmówcy. Jeżeli jednak mamy problem z pięknym uśmiechem, z pomocą pojawia się implantologia. Jest to aktualnie najbardziej efektywna metoda uzupełnienia brakujących zębów.