od100.org

Jak odnaleźć idealnego kardiologa?

serce
Autor: Internet Archive Book Images
Źródło: http://www.flickr.com
Kardiolog to najlepszy fachowiec ludzkiego serca. Jest to lekarz trudniący się rozwiązywaniem naszych kłopotów ze zdrowiem, które związane są właśnie z tym organem. Jego wykształcenie i kompetencje w ogromnym stopniu decydują o słuszności diagnozy u pacjenta, a także przebiegu dolegliwości. Jednak jak się okazuje, znalezienie idealnego kardiologa nie jest wcale sprawą łatwą.

Co to jest ocena okresowa?

Mocne wejście Twojej firmy
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Oceny okresowe pracowników to obecnie powszechny sposób kontrolowania ich wiedzy, ale również oszacowania tego jakie właściwości pracowników są pożądane na określonym stanowisku. Jak wynika z badań tylko nieco ponad 10% dużych przedsiębiorstw oraz korporacji nie korzysta z tego typu metod kontroli

Gdzie znaleźć najlepszego dentystę i wykonać implanty?

Autor: Ferdinand Reus
Białe i zdrowe zęby, to bardzo ważny pierwiastek prezencji. Perfekcyjny uśmiech oczywiście dodaje piękna i podnosi naszą wartość, ułatwiając zdobycie sympatii i przychylności rozmówcy. Jeżeli jednak mamy problem z ładnym uśmiechem, z pomocą pojawia się implantologia. Jest to aktualnie najbardziej rekomendowana metoda uzupełnienia brakujących zębów.