od100.org

Tani hotel dla robotników najwłaściwszym miejscem zakwaterowania dla budowlańców

nocowanie
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualna sytuacja na rynku zatrudnienia pozostawia wiele do życzenia. Najbardziej pod górkę mają osoby tuż po liceum, panie po 60 i osoby bez żadnych ściśle sformułowanych kwalifikacji. Wielu młodych magistrów decyduje się wyjechać zagranicę, a inni są gotowi porzucić swoje obecne miejsce pobytu, aby tylko odszukać pracę. Do takich dalekich wyjazdów zobowiązani bywają także pracownicy firm remontowych.

Odzież wojskowa często jest mocno potrzebna!

Moro, militaria
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Odpowiednia odzież to z pewnością podstawa. Jednakże nie chodzi tylko o to, aby zawsze gustownie wyglądać i czuć się wygodnie. Także ważne jest to by ubrania niejako pomagały nam w życiu. Zatem jeśli lubimy survival, nigdy nie powinniśmy chodzić w typowych ubraniach! Oczywiście przymusu brak, ale realia są takie, że mimo wszystko odzież taktyczna jest sporo bardziej wskazana.

A może przenocujemy co najmniej jedną nockę na Wilanowie?

sypialnia
Autor: Engyles
Źródło: http://www.flickr.com
Giemzów to sympatyczna dzielnica Łodzi- najmniej zaludniona, tak swoją drogą. Jednakowoż nieco pozamiejski charakter owej dzielnicy bardzo szybko ulega zmianom. Pewnie wiele osób słyszało o chociażby takiej inwestycji budowlanej jak Giemzów - rzekomo owe osiedle zamieszkują wyłącznie tak zwane lemingi, lecz to nieco zbyt krzywdzące spojrzenie.