od100.org

Tani hotel dla robotników najwłaściwszym miejscem zakwaterowania dla budowlańców

nocowanie
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualna sytuacja na rynku zatrudnienia pozostawia wiele do życzenia. Najbardziej pod górkę mają osoby tuż po liceum, panie po 60 i osoby bez żadnych ściśle sformułowanych kwalifikacji. Wielu młodych magistrów decyduje się wyjechać zagranicę, a inni są gotowi porzucić swoje obecne miejsce pobytu, aby tylko odszukać pracę. Do takich dalekich wyjazdów zobowiązani bywają także pracownicy firm remontowych.

Odzież wojskowa często jest mocno potrzebna!

Moro, militaria
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Odpowiedni ubiór to na pewno definitywna podstawa. Jednakowoż nie rozchodzi się wyłącznie o to by zawsze elegancko wyglądać oraz czuć się w pełni komfortowo. Także ważne jest to by ubrania tak jakby pomagały nam w życiu. Czyli jeżeli lubimy survival, nigdy nie możemy chodzić w typowych ubraniach! Oczywiście przymusu bezpośredniego nie ma, lecz realia są takie, że mimo wszystko odzież taktyczna jest o wiele bardziej wskazana.

A może przenocujemy co najmniej jedną nockę na Wilanowie?

sypialnia
Autor: Engyles
Źródło: http://www.flickr.com
Giemzów to sympatyczna dzielnica Łodzi- najmniej zaludniona, tak swoją drogą. Jednakowoż nieco pozamiejski charakter owej dzielnicy bardzo szybko ulega zmianom. Pewnie wiele osób słyszało o chociażby takiej inwestycji budowlanej jak Giemzów - rzekomo owe osiedle zamieszkują wyłącznie tak zwane lemingi, lecz to nieco zbyt krzywdzące spojrzenie.