Tani hotel dla robotników najwłaściwszym miejscem zakwaterowania dla budowlańców

nocowanie
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualna sytuacja na rynku zatrudnienia pozostawia wiele do życzenia. Najbardziej pod górkę mają osoby tuż po liceum, panie po 60 i osoby bez żadnych ściśle sformułowanych kwalifikacji. Wielu młodych magistrów decyduje się wyjechać zagranicę, a inni są gotowi porzucić swoje obecne miejsce pobytu, aby tylko odszukać pracę. Do takich dalekich wyjazdów zobowiązani bywają także pracownicy firm remontowych.

Odzież wojskowa często jest mocno potrzebna!

Moro, militaria
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Odpowiedni ubiór to niewątpliwie absolutna podstawa. Jednak nie rozchodzi się wyłącznie o to, aby zawsze gustownie wyglądać i czuć się w pełni komfortowo. Także ważne jest to by ubrania tak jakby pomagały nam w funkcjonowaniu. A więc jeżeli uwielbiamy survival, w żadnym przypadku nie możemy chodzić w normalnych ubraniach! Naturalnie musu brak, lecz realia są takie, że jakby nie patrzeć odzież taktyczna jest o wiele bardziej wskazana.

A może przenocujemy co najmniej jedną nockę na Wilanowie?

sypialnia
Autor: Engyles
Źródło: http://www.flickr.com
Giemzów to sympatyczna dzielnica Łodzi- najmniej zaludniona, tak swoją drogą. Jednakowoż nieco pozamiejski charakter owej dzielnicy bardzo szybko ulega zmianom. Pewnie wiele osób słyszało o chociażby takiej inwestycji budowlanej jak Giemzów - rzekomo owe osiedle zamieszkują wyłącznie tak zwane lemingi, lecz to nieco zbyt krzywdzące spojrzenie.