od100.org

Tani hotel dla robotników najwłaściwszym miejscem zakwaterowania dla budowlańców

nocowanie
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualna sytuacja na rynku pracy pozostawia dużo do życzenia. Najbardziej pod górkę mają osoby tuż po liceum, panie po 60 i osoby bez żadnych konkretnych umiejętności. Wielu młodych abiturientów decyduje się wyemigrować na stałe, a pozostali są gotowi porzucić swoje teraźniejsze miejsce pobytu, aby tylko odszukać zatrudnienie. Do takich dalekich podróży zobowiązani są także pracownicy firm budujących domy.

Odzież wojskowa często jest mocno potrzebna!

Moro, militaria
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Odpowiednia odzież to na pewno absolutna podstawa. Jednakowoż nie rozchodzi się tylko o to, aby w każdym przypadku ładnie wyglądać oraz czuć się w pełni komfortowo. Również istotne jest to by ubrania niejako pomagały nam w życiu. Zatem jeśli lubimy survival, w żadnym przypadku nie możemy chodzić w normalnych ubraniach! Oczywiście przymusu brak, lecz rzeczywistość jest taka, że mimo wszystko odzież taktyczna jest sporo bardziej wskazana.

A może przenocujemy co najmniej jedną nockę na Wilanowie?

sypialnia
Autor: Engyles
Źródło: http://www.flickr.com
Giemzów to urokliwa część Łodzi- najmniej zaludniona, to tak swoją drogą. Jednakże trochę peryferyjny charakter owej dzielnicy szybko ulega zmianom. Pewnie sporo osób słyszało o chociażby takiej inwestycji budowlanej jak Giemzów - rzekomo owe osiedle zamieszkują wyłącznie tak zwane lemingi, ale to trochę zbyt krzywdzące spojrzenie.