od100.org

Kraje, gdzie należy pojechać na wczasy

wakacje
Autor: Jon Bunting
Źródło: http://www.flickr.com
Co robić w czasie wakacji - to dylemat wielu ludzi zaczynających planować swój urlop. Te kilkanaście dni, jakie każdemu pracownikowi się należą, powinno się wykorzystać na dobry odpoczynek. Przez to można nabrać energii i siły na kolejne miesiące, wypełnione pracą i codziennymi obowiązkami. Jeżeli tylko będzie się miało taką możliwość, to najlepiej udać się gdzieś daleko, zostawić komputer i telefon i podczas wyjazdu zajmować się tylko wypoczywaniem.

Komfortowy kurort na terenie dolnośląskiego Bolesławca

Pokój hotelowy
Autor: Schezar
Źródło: http://www.flickr.com
Cały ten świat jest na pewno piękny - ten człowiek, który ma samozaparcie, gotówkę oraz wolny czas w sumie jest wielkim szczęściarzem. Może zwiedzić praktycznie wszystkie państwa na Ziemi.

Miasteczka zdrojowe to doskonałe miejsce wypoczynku na każdy okres roku.

Ciechocinek
Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com
Rzeczpospolita Polska jest miejscem o wielu walorach przyrodniczych. Polska oferuje szanse aktywnego wypoczynku nad morzem, otworem stoi dużo niewielkich lub dużych łańcuchów górskich, swoje plusy pokazują mnogie jeziora i rzeki, jest także niewielka pustynia.

Podlasie dla turysty. Co robić? Gdzie się rozerwać?

Białystok nocą
Autor: Cezary Borysiuk
Źródło: http://www.flickr.com
Czy Białystok jest takim miastem, które wśród polskich podróżnych jest modne? Absolutnie nie! Jednakże w zasadzie stolica woj. podlaskiego to naprawdę ciekawe miasto, być może na terenie Białego nie znajdzie się tylu fajnych miejsc co w choćby Gdańsku, lecz zakładanie, że Białystok jest kompletnie do niczego jest głupie.