od100.org

Kraje, gdzie należy pojechać na wczasy

wakacje
Autor: Jon Bunting
Źródło: http://www.flickr.com
Co robić w czasie wakacji - to dylemat wielu ludzi zaczynających planować swój urlop. Te kilkanaście dni, jakie wszystkim pracownikom się należą, powinno się przeznaczyć na porządny odpoczynek. Przez to można nabrać sił i energii na kolejne miesiące, pełne pracy i codziennych obowiązków. Jeśli tylko będzie się miało taką możliwość, to najlepiej udać się gdzieś dalej, zostawić komputer i telefon i podczas pobytu zajmować się tylko odpoczynkiem.

Komfortowy kurort na terenie dolnośląskiego Bolesławca

Pokój hotelowy
Autor: Schezar
Źródło: http://www.flickr.com
Cały ten świat jest na pewno piękny - ten człowiek, który ma samozaparcie, gotówkę oraz wolny czas w sumie jest wielkim szczęściarzem. Może zwiedzić praktycznie wszystkie państwa na Ziemi.

Miasteczka zdrojowe to doskonałe miejsce wypoczynku na każdy okres roku.

Ciechocinek
Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com
Rzeczpospolita Polska jest miejscem o wielu walorach przyrodniczych. Polska oferuje szanse aktywnego wypoczynku nad morzem, otworem stoi dużo niewielkich lub dużych łańcuchów górskich, swoje plusy pokazują mnogie jeziora i rzeki, jest także niewielka pustynia.

Podlasie dla turysty. Co robić? Gdzie się rozerwać?

Białystok nocą
Autor: Cezary Borysiuk
Źródło: http://www.flickr.com
Czy Białystok jest takim miastem, które wśród krajowych podróżnych jest na topie? Zdecydowanie nie! Jednak w zasadzie stolica podlaskiego to całkiem ciekawe miasto, być może na terenie Białego nie ma aż tylu zabytków co w chociażby Wrocławiu, lecz myślenie, że Białystok jest najzupełniej do niczego jest bezzasadne.