Fala uderzeniowa - zabieg leczniczy

Złamana ręka
Autor: www.freeimages.com
Źródło: www.freeimages.com
Sporej liczbie osób fala uderzeniowa kojarzy się z czymś negatywnym, ale w obecnych czasach możemy zacząć kojarzyć falę uderzeniową ze sposobem leczenia. Fala uderzeniowa jest stosowana jako zabieg leczniczy. W jaki sposób? Otóż, to dość nowa terapia, która ma przyspieszyć proces powrotu do zdrowia. Konieczna jest odpowiednia aparatura, która wywołuje falę uderzeniową w konkretnym obszarze ludzkiego ciała. Przez, co tkanka szybciej się odnawia.

Pozytywy imprez firmowych

Questing – niezapomniana przygoda dla całej rodziny
Autor: Planet PR
Źródło: Planet PR
Ludzie spędzają w zakładzie pracy znaczną część dnia, z tej przyczyny kierownicy powinni troszczyć się o utrzymanie dobrych nastrojów personelu. Jedną z metod na podtrzymanie stosownej atmosfery są imprezy firmowe.

Kontuzja - nie lekceważ!Leczenie kontuzji

kontuzja w sporcie
Autor: Christian Rowlands
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto uprawia jakiś sport kiedyś raczej dozna jakiegoś rodzaju kontuzji. Jest to w zasadzie nie do uniknięcia, ale nie powinno być powodem do załamania. Mięśnie, stawy czy ścięgna czasem zwyczajnie odmawiają posłuszeństwa. Czasami wystarcza jeden niefortunny krok, by złapać kontuzję. To nie znaczy jednak, że powinniśmy odrzucić naszą pasję. Wystarczy tylko odpowiednia diagnoza i właściwe leczenie. Nawet najbardziej uważny sportowiec będzie tego zdania
.