od100.org

Zimowe szaleństwa na śniegu, czyli w jaki sposób zakupić najlepszy sprzęt dla snowboardzisty i narciarza.

Białe szaleństwo, czyli aktywna zima
Autor: Midland
Źródło: Midland
Zima to czas, kiedy na trasach narciarskich pojawiają się setki miłośników białego szaleństwa. Nasz kraj ma w tym względzie sporo szczęścia, bo południe to rewelacyjne góry, w jakich znajduje się coraz większa ilość tras i ośrodków narciarskich. Poza tym całkiem niedaleko, bo ledwie kilka godzin jazdy autem, są wspaniałe Alpy, a tam warunki do szusowania będą znacznie lepsze.

Satysfakcja z biegania

buty zimowe
Autor: Nike
Źródło: domodi.pl
Tysiące Polaków oddało się pasji biegania, temu nie da się zaprzeczyć. Z jakiego powodu? Dla lepszej formy, odreagowania, udowodnienia sobie i innym, że podołają.
Dodatkowo to tani sport, gdyż aby uprawiać jogging niepotrzebne są przebyte kursy czy profesjonalne oprzyrządowania. Powinniśmy posiadać jedynie dobre buty, ”oddychające” ubranie sportowe i... w drogę!

Zestawy dla osób biegających - zobacz co musisz posiadać

bieganie
Autor: iStock
Źródło: iStock
Wśród często używanych akcesoriów dla biegaczy, możemy przytoczyć takie jak: pasy biegowe do biegania, plecaki do biegania, kurtki i rękawiczki do biegania. Nie można również pominąć innych często używanych przedmiotów takich jak: radio z słuchawkami, którego odsłuchiwanie poza tym że uprzyjemnia nam codzienny trening, może nam także pozwolić na naukę języka czy po prostu radość słuchania audiobooku albo słuchania ulubionej muzyki czy stacji radiowej. Bieganie ma być dla nas przyjemnością, sposobem na aktywny odpoczynek. Bieganie jest mało wymagającą formą sportu, nie ma jednak przeszkód abyśmy sobie nasze ćwiczenia uczynili jeszcze bardziej miłymi.