od100.org

Pokochaliśmy sport i . Aktywność ma same pozytywy, nie dość, że wpływa na kondycję zdrowotną, to zdecydowanie poprawia nastrój

piłka tenisowa
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnie lata pokazały, ze nasza aktywność stale rośnie. Nie jest do końca wiadomo, z czego to wynika,jednak powodem może być większa świadomość i chęć dbania o nasze zdrowie. Duży wpływ na to może mieć telewizja oraz internet- zwłaszcza blogi prowadzone przez internautów.

Ucz się języka obcego - inwestuj w swój rozwój

Indywidualny kurs języków obcych
Autor: Moose
Źródło: http://www.moose.pl
Jeżeli ktoś z uwagą obserwuje dzisiejszą sytuację na rynku pracy, widzi dobrze, jak bardzo trudno teraz o stałą pracę. Wszystko to za sprawą szalejącego kryzysu. Wielkie zakłady nie zatrudniają nowych pracowników.

Czy opłaca się uczyć języka ukraińskiego?

Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
W okresie komuny faworyzowanym językiem, jakiego nauczano młodzież, był rosyjski. Po przemianach 1989 na szczęście ten trend został zmieniony, w szkołach stał się obowiązkowy język Szekspira. Nic dziwnego, przecież to dziś praktycznie oficjalny język świata, a już na pewno komputerów. Warto wiedzieć, że mowy wschodnie obecnie wracają do łask. Stało się tak dlatego, ponieważ przez lata zaniedbywano naszych wschodnich sąsiadów w dziedzinie koneksji handlowych.