od100.org

Pokochaliśmy sport i . Aktywność ma same pozytywy, nie dość, że wpływa na kondycję zdrowotną, to zdecydowanie poprawia nastrój

piłka tenisowa
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach naprawdę zaczęliśmy być bardziej aktywni. Nie zbadano dokładnie co jest przyczyną takiego zjawiska, ale wydaje się, że największa zasługa tej zmiany kryje się w lepszej świadomości, czym jest nasze ciało i zdrowie. Wpływają na to zapewne programy w telewizji, blogi prowadzone w internecie i cały klimat, który jest z tym związany.

Ucz się języka obcego - inwestuj w swój rozwój

Indywidualny kurs języków obcych
Autor: Moose
Źródło: http://www.moose.pl
Jeśli ktoś uważnie obserwuje bieżącą sytuację na rynku pracy, widzi doskonale, jak niezmiernie trudno teraz o stałą pracę. Wszystko to za sprawą globalnego kryzysu. Wielkie przedsiębiorstwa nie zatrudniają nowych pracowników.

Czy opłaca się uczyć języka ukraińskiego?

Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
W czasie komuny faworyzowanym językiem, jakiego uczono młodych ludzi, była oczywiście mowa Puszkina. Po przemianach 1989 na szczęście zwrócono się na Zachód, w szkołach pojawił się obowiązkowy język Szekspira. Nie dziwota, wszakże to dziś praktycznie naczelny język świata, a już bezdyskusyjnie komputerów. Należy wiedzieć, że języki Wschodu obecnie wracają do łask. Dzieje się tak dlatego, gdyż przez lata zaniedbywano naszych wschodnich sąsiadów w kwestiach relacji gospodarczych.