od100.org

Pokochaliśmy sport i . Aktywność ma same pozytywy, nie dość, że wpływa na kondycję zdrowotną, to zdecydowanie poprawia nastrój

piłka tenisowa
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach naprawdę zaczęliśmy być bardziej aktywni. Nie zbadano dokładnie co jest przyczyną takiego zjawiska, ale wydaje się, że największa zasługa tej zmiany kryje się w lepszej świadomości, czym jest nasze ciało i zdrowie. Wpływają na to zapewne programy w telewizji, blogi prowadzone w internecie i cały klimat, który jest z tym związany.

Ucz się języka obcego - inwestuj w swój rozwój

Indywidualny kurs języków obcych
Autor: Moose
Źródło: http://www.moose.pl
Jeśli ktoś uważnie śledzi dzisiejszą sytuację na rynku pracy, widzi doskonale, jak szalenie trudno teraz o stałą pracę. Wszystko to za sprawą światowego kryzysu. Duże przedsiębiorstwa nie przyjmują kolejnych ludzi.

Czy opłaca się uczyć języka ukraińskiego?

Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
W okresie komuny naczelnym językiem, którego uczono uczniów, była oczywiście mowa Puszkina. Po przemianach 1989 na szczęście ten trend został zmieniony, w szkołach pojawił się obowiązkowy język angielski. Trudno się dziwić, w końcu to teraz praktycznie oficjalny język świata, a już na pewno nowoczesnych technologii. Warto wiedzieć, że mowy Wschodu obecnie wracają do łask. Dzieje się tak dlatego, gdyż przez lata ignorowano naszych wschodnich sąsiadów w sprawach relacji handlowych.