od100.org

Znany problem to uroda, która odchodzi i środki, jakie pomogą dłużej zachować piękny wygląd. To temat tabu, choć nie wiadomo do końca dlaczego

Twarz pozbawiona zmarszczek
Autor: Lara Cores
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma okresu w naszym życiu, w którym nie martwimy się o nasz wygląd. Czy to wiek dojrzewania czy wiek średni, zawsze pojawia się jakaś wątpliwość związana z tym tematem. No tak to wygląda, ponieważ nasz wygląd zewnętrzny to nasza wizytówka i trudno nie starać się wyglądać jak najlepiej. Się wie, że wygląd nie jest najważniejszy, gdyż liczą się inne rzeczy, nasz charakter i to, co mamy w środku, ale nie zaprzeczymy, iż uroda pomaga w wielu sprawach. Nie musimy nawet być chodząca pięknością, czasami wystarczą małe zmiany, żeby poczuć efekt.

Medycyna estetyczna w gabinecie

dermatologia, skóra
Autor: Luke Lehrfeld
Źródło: http://www.flickr.com
Wellderm to wyjątkowe Centrum mające w swojej ofercie bardzo rozległy zakres zabiegów z dziedzin: medycyna estetyczna, dermatologia estetyczna i dermatochirurgia. Prócz tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się obszerna oferta zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Mezoterapia bezigłowa pozwala szybko i bezinwazyjnie podać skórze niezbędnych składników odżywczych. Wykorzystuje się w tym celu zjawisko elektroporacji, czyli zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych. Dzięki temu substancje odżywcze aktywne mogą być bez trudu i szybko dostarczone w głąb skóry.