od100.org

Nawet najmocniej zajęty człowiek musi znaleźć chwilę na przyjemności relaks. Bez tego trudno zebrać energię do kolejnych działań

masaż
Autor: RelaxingMusic
Źródło: http://www.flickr.com
Życie nie gwarantuje odpoczynku, nie mam czasu każdego dnia, choć szczególnie czujemy to to, kiedy pogoda się zmienia, jak lato dobiega końca. Jak w okresie letnim mogliśmy jeszcze przecież wyjść po pracy i wylegiwać się na słońcu, tak teraz wracamy, a już jest ciemno. Taki jest urok zimowo-jesiennych miesięcy, a przecież jakoś żyć trzeba. Ważne więc jest, aby przez pełny rok dostawać od życia małe radości. Niestety, tak łatwo to ich się nie da otrzymać, trzeba odpowiednio sobie to rozplanować, aby było jak najbardziej korzystnie dla nas.

Medycyna naturalna

tabletka
Źródło: flickr.com
Infekcja albo brak energii dotyka raz na jakiś czas każdego. Może wynikać ona z szybkiego tempa życia, ubogiej w składniki odżywcze i witaminy diety, niewystarczającej ilości snu czy stresu. Najczęściej w takich sytuacjach idziemy po poradę do farmaceuty i bierzemy garść witamin, suplementów diety, syropów i medykamentów mających za zadanie zwiększyć naszą odporność i dodać nam energii.