od100.org

Nawet najmocniej zajęty człowiek musi znaleźć chwilę na przyjemności relaks. Bez tego trudno zebrać energię do kolejnych działań

masaż
Autor: RelaxingMusic
Źródło: http://www.flickr.com
Życie nie daje odpoczynku, zabiegani jesteśmy każdego dnia, choć wyczuwamy to, jak pogoda ulega zmianie, gdy lato się kończy. Jak w okresie letnim byliśmy w stanie jeszcze przecież wyjść po pracy i posiedzieć na słońcu, tak teraz wracamy, a już jest ciemno jak w nocy. Taki jest urok jesienno-zimowych miesięcy, a przecież jakoś żyć musimy. Istotne więc jest, aby przez pełny rok dostawać od życia drobne przyjemności. Niestety, tak łatwo to ich się nie da otrzymać, trzeba odpowiednio sobie to rozplanować, aby było jak najbardziej korzystnie dla nas.

Medycyna naturalna

tabletka
Źródło: flickr.com
Choroba czy gorsze samopoczucie spotyka raz na jakiś czas każdą osobę. Może być ona wynikiem przemęczenia, złej diety, niewystarczającej ilości snu czy stresu. Zwykle w takich sytuacjach zwracamy się po poradę do lekarza i przyjmujemy wiele witamin, suplementów diety, syropów i specyfików które mają podnieść naszą odporność i dodać nam wigoru.