od100.org

Czy faktycznie bycie informatykiem jest godne zainteresowania?

Komputery
Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com
Informatyka ciągle idzie do przodu: czyli to pokazuje, że jeśli obecnie oglądasz się za takim fachem, który mógłbyś w przyszłości wykonywać, to bez wątpienia musisz brać pod uwagę bycie właśnie informatykiem. Zwłaszcza, iż generalnie informatycy zarabiają spore pieniądze. Wszystko zależy od masy czynników, lecz generalnie informatyk nie może narzekać na kasę. Naturalnie prawda jest taka, że jeżeli nie będziemy fachowcami, nie będziemy mieć talentu, zapewne nie będziemy aż tak bardzo uradowani.

Technologia informatyczna - specjalizacja z przyszłością

nauka
Źródło: http://www.sxc.hu/
Technologie informatyczne oraz związany z nimi przemysł są dynamicznie rozwijającymi się dziedzinami wiedzyi techniki. Ciągle wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów, zapewniających przedsiębiorstwom konkurencyjność oraz implementację nowoczesnych rozwiązań. Równocześnie ze wzrostem istoty technik informatycznych we współczesnej gospodarce, rośnie zainteresowanie tym kierunkiem studiów wśród maturzystów.

Gdzie udać się na studia wyższe?

Studenci
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Przychodzi taki moment w naszym życiu, gdy każdy myśli, jakie miasto powinien obrać by rozpocząć w nim studiować. Studia Wrocław? Warszawa? W tej chwili skupmy się na tym pierwszym mieście.