od100.org

Najlepszy sposób, ażeby pokonać nudę – gry. A jak zła pogoda za oknem – odpowiedź jest identyczna!

gra karciana
Autor: Sonja Pieper
Źródło: http://www.flickr.com
Co robić, gdy za oknami brzydko, kiedy musimy pozostać w domu? Jest pewnie bardzo dużo sposobów, by dobrze spędzić ten czas i nie zastanawiając się nad tym, jak o skazaniu czy zsyłce do obozu pracy. Powinniśmy potraktować to to jako możliwość spędzenia swojego wolnego czasu tak, jakbyśmy na pewno tego nie zrobili, gdyby słońce świeciło za oknami. No więc, co zrobić w taką pogodę? Grać!

Dowiedz się w jaki sposób rozwijały się gry na komputer i na konsolę

konsola Xbox
Autor: audioreservoir
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie od wieków robili wszystko, żeby zapewnić sobie rozrywkę i zabawę. Rozpowszechnienie sprzętu komputerowego znacznie to ułatwiło, powiedzieć wręcz można że zrewolucjonizowało rynek rozrywki. Gry na pierwszych komputerach osobistych były bardzo proste, lecz dynamiczny i szybki wzrost szybkości komputerowego sprzętu sprawił, że również gry zmieniły się bardzo. W sklepach pojawiać się zaczęły coraz mocniejsze karty graficzne, szybsze kości pamięci i duże dyski, a razem z tym komputerowe gry z bardzo efektowną i wydajną grafiką.

Gatunki wielu popularnych gier wideo

podczas grania
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Gry, komputerowe czy te przeznaczone na nowoczesne konsole, odznaczają się dziś dużym zainteresowaniem. Grają w nie ludzie niezależnie od płci bądź wieku, z tego powodu na rynku pojawia się ich coraz większa ilość.

Nieco myśli na temat grania na konsoli

Xbox One
Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet najnudniejszy dzień może być o wiele fajniejszy! Choćby dzięki właśnie konsolom. Nadal Polska nie jest tym miejscem, w którym to zauważyć można znaczne zapotrzebowanie na właśnie konsole, przede wszystkim z powodów finansowych, lecz jakby nie patrzeć można powiedzieć, że szybko Polacy się przekonują, iż jakby nie patrzeć warto się nieco bardziej wykosztować, ale no przynajmniej mieć zagwarantowaną niesamowitą zabawę.

Zalety grywania na konsolach

chłopiec gra na Xbox 360
Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com
Świat bez choćby minimalnej ilości rozrywki? Bez dwóch zdań trudno by było! I dlatego trzeba nieco dawkować sobie ową przyjemność - tak naprawdę niesamowicie trudno co poniektórym dać radę z opanowaniem się, a więc spędzamy zbyt wiele czasu na grach.

Nigdy nie zrezygnujmy z grania!

podczas grania
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób kocha gierki - konsolowe czy komputerowe. Jednak znajdą się także osoby, które sądzą, że no co jak co, lecz nigdy czymś wskazanym nie jest to, aby tak naprawdę myśleć sobie o grach.

Konsola do gier to wspaniały sposób na nudę!

gra na ps3
Autor: TransformersMan
Źródło: http://www.flickr.com
Bezpłatna porada dla chcących wreszcie przyjemnie spędzać wolny czas: może konsola do gier? Co prawda nie można rzec, że akurat w tym przypadku grywania na konsoli mówimy o czymś niesamowicie odkrywczym, lecz któż rzekł, iż takie trochę mniej ambitne pasje są złe?

Nintendo jest w naszym kraju coraz popularniejszą marką!

Nintendo 3DS
Autor: Honou
Źródło: http://www.flickr.com
Nintendo to bardzo dobra konsola do gier. W naszym kraju powiedzmy nintendo wii u w zasadzie nie jest zbytnio popularne, lecz w szczególności Azja to teren, gdzie trafienie na fana Nintendo jest piekielnie łatwe. Tak naprawdę i wśród Polaków Nintendo nie jest bardzo niszowe, na całe szczęście sprzedaż Nintendo w Polsce nieustannie wzrasta, w błyskawicznym tempie.

Gierki konsolowe wcale nie muszą być drogie!

Autor: redcoon.pl
Jest multum ciekawych rozrywek, niezwykłych sposobów na spędzenie czasu. Jednak i tak nierzadko bardzo narzekamy na nudę, brak fajnych pomysłów na przyjemne spędzenie popołudnia. Akurat w tym artykule przede wszystkim o tym, aby potrafić umiejętnie zarządzać czasem bez wychodzenia ze swojego domu.

Na jakiego rodzaju sprzęcie obecnie dobrze jest grać w gry?

kontrolery do Xbox
Autor: Anahi Patricia Jasso Aleman
Źródło: http://www.flickr.com
Rozrywka mobilna prezentuje się dzisiaj zupełnie inaczej, niż przed kilkunastu laty. Dzisiaj królują gry pod najróżniejszą postacią, a grać naprawdę jest a czym. W zasadzie większość ludzi posiada obecnie telefon komórkowy lub dotykowy smartfon, jakich możliwości obliczeniowe znacznie zaczęły przewyższać komputery sprzed dekady. Już nawet tych małych sprzętach zagrać możemy w wiele różnych gier, poza tym coraz więcej sprzedaje się ich dużych braci, to znaczy tabletów.