od100.org

Czy zabiegi odmładzające dają satysfakcjonujące efekty? Co o nich wiedzieć? Na czym bazują?

zabiegi
Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Panie coraz częściej poddają się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Ich imponujące skutki i zaskakująca efektywność jest warta pochwał. Kobiety, które zaczynają zauważać na swojej twarzy oznaki procesu starzenia są gotowe wiele poświęcić, by polepszyć kondycję swojej cery, nadać,dodać,jej blasku, dodać jej energii, a przede wszystkim, zmniejszyć zmarszczki. Dziś medycyna estetyczna jest dużo bardziej dostępna niż jeszcze pare lat temu.

Chętnie przyjmowane leki

Suplementy diety
Autor: iStock
Źródło: iStock
Różnego typu substancje chemiczne, lecznicze i nie tylko, są w dzisiejszych czasach chętnie kupowane i przyjmowane. Mogą to być środki przyjmowane w przypadku bólu lub innych dolegliwości, o działaniu profilaktycznym, a także środki o działaniu upiększającym.

Medycyna estetyczna w gabinecie

dermatologia, skóra
Autor: Luke Lehrfeld
Źródło: http://www.flickr.com
Wellderm to doskonałe Centrum mające w swojej ofercie bardzo rozległy zakres zabiegów z dziedzin: medycyna estetyczna, dermatologia estetyczna i dermatochirurgia. Oprócz tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się bogata oferta zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych. Mezoterapia bezigłowa pozwala bardzo szybko i bezboleśnie przekazać skórze wszystkich substancji odżywczych. Wykorzystuje się w tym celu zjawisko elektroporacji, polegające na zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych. W skutek tego substancje odżywcze aktywne mogą być łatwo i w krótkim czasie dostarczone w głąb skóry.