od100.org

Jak najlepiej spakować się do wyprawy w góry?

turysta w górach
Autor: Rodrigo Gómez Sanz
Źródło: http://www.flickr.com
Aktywne spędzanie przez nas wolnego czasu to niewątpliwie jedna z propozycji, która wydaje się być dla nas obiektywnie atrakcyjna. Statystyki dobitnie ukazują, że coraz to większa część naszego społeczeństwa decyduje się na tego typu aktywność, co oczywiście jest jak w najwyższym stopniu godne aprobaty. Ruch jest bowiem korzystny dla naszego zdrowia, dlatego powinniśmy go praktykować najczęściej jak to tylko wykonalne. Forma naszej aktywności jest dzisiaj w wielkiej mierze uzależniona od naszych subiektywnych upodobań.

Haluksy - jak je leczyć?

nogi
Autor: Mustela
Źródło: www.mustela.pl
Większość z nas chciałaby mieć zdrowe, zadbane stopy. W szczególności w miesiącach letnich, gdy chętnie nosimy niezakrywające stopy obuwie pragniemy, by prezentowały się one idealnie. Problem w tym, że jak każda inna część naszego ciała, tak i stopy mogą cierpieć na różne choroby czy ulec zniekształceniu. Jednym z niezwykle częstych kłopotów zarówno kobiet, jak i mężczyzn, są haluksy. Co to właściwie są haluksy?

Nie możemy pomijać obuwia w których pragniemy trenować

nike mercurial
Autor: Calcio Streaming
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli obmyślamy rozpocząć uprawianie jakiegoś sportu, z pewnością powinniśmy się do tego odpowiednio przyszykować. Idzie tu nie jedynie o odnalezienie idealnych ćwiczeń oraz poszukanie dogodnych partnerów, którzy będą nas w tym popierać, lecz też o to, aby także zatroszczyć się o dobry strój.