od100.org

Jak najlepiej spakować się do wyprawy w góry?

turysta w górach
Autor: Rodrigo Gómez Sanz
Źródło: http://www.flickr.com
Aktywne spędzanie przez nas wolnych dni to bez wątpienia jedna z propozycji, jaka wydaje się być dla nas obiektywnie interesująca. Statystyki wyraźnie ukazują, że coraz większa część naszego społeczeństwa decyduje się na tego rodzaju aktywność, co rzecz jasna jest jak najbardziej godne aprobaty. Ruch jest bowiem pozytywny dla naszego zdrowia, w takim razie jesteśmy zobowiązani go praktykować najczęściej jak to tylko realne. Forma naszej aktywności jest dzisiaj w dużej mierze uzależniona od naszych subiektywnych preferencji.

Haluksy - jak je leczyć?

nogi
Autor: Mustela
Źródło: www.mustela.pl
Większość z nas chciałaby mieć idealne, zadbane nogi. Szczególnie w miesiącach letnich, kiedy ochoczo nosimy niezakrywające stopy obuwie pragniemy, żeby prezentowały się one niezawodnie. Niestety tak jak wszystkie inne części naszego ciała, tak i stopy mogą cierpieć na różne choroby czy ulec zniekształceniu. Jednym z bardzo częstych dolegliwości zarówno kobiet, jak i mężczyzn, są haluksy. Co to właściwie są haluksy?

Nie możemy pomijać obuwia w których pragniemy trenować

nike mercurial
Autor: Calcio Streaming
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy planujemy rozpocząć uprawianie jakiegoś sportu, z pewnością powinniśmy się do tego właściwie przyszykować. Idzie tu nie tylko o odnalezienie idealnych ćwiczeń oraz poszukanie odpowiednich ludzi, którzy będą nas w tym wspierać, ale też o to, by również zadbać o właściwy strój.