od100.org

Nieustannie mamy możliwość znaleźć jakąś aktywność. Faktycznie nie ma czasu na nudę

Białe szaleństwo, czyli aktywna zima
Autor: Midland
Źródło: Midland
Właściwie jakby tak pomyśleć, to nie powinno istnieć takie coś jak znudzenie. No bo jak to realne, kiedy jest tak dużo aktywności, którymi można się zainteresować. Przykładowo, gdy mówimy o miesiącach letnich to zaraz myślimy o wszystkim, co najwspanialsze, czyli bieganie, pływanie czy grę w piłkę. Nie można się latem nudzić.

Zima rzeczywiście taka zła? Na pewno nie dla wszystkich. Ci co umieją korzystać z jej uroków czekają na nią z utęsknieniem

Stok narciarski, dziecko, narciarze
Autor: www.flickr.com
Źródło: www.flickr.com
W każdym roku znów to samo. Pory roku uciekają strasznie szybko, lecz najintensywniej mija lato, zaś ciągną i dłużą się dni jesienno-zimowe. Oczywiście, to nasze subiektywne odczucie, gdyż tak prawdziwie klimat ociepla się i tak mamy dużo ciepłych okresów w roku. Wystarczy popatrzeć na stare fotografie, jakie były zimy, jakie powodzie po zimie.

Kiedy poszukujesz cichego miejsca na weekend, przyjedź w góry

Beskid niski
Autor: Szymon Nitka
Źródło: http://www.flickr.com
Propozycji agroturystyki pokazało się ostatnimi czasy coraz sporzej. Często gospodarstwa oferujące taki odpoczynek letni czy zimowy prowadzą równocześnie gospodarstwo ekologiczne. Taką właśnie opcję wybrałam ongiś z mężem.

Czym wyróżnia się wakeboard od pozostałych rodzajów sportu

narty wodne
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Stawiając na właściwy typ obuwia na wakeboard należy kierować się nie tylko marką i prestiżem danej firmy, jednak szczególnie zgodnością rozmiaru oraz wygodą. Biorąc pod uwagę buty wakeboard nie jest sportem nad wyraz wymagającym. Dla prawdziwych pasjonatów, którzy spróbowali już wakeboardowego szaleństwa i są przekonani, że będą kontynuować dzieło, polecane jest zainwestować w cały zestaw. Wybierane przez klientów buty muszą być stuprocentowe dostosowane do wymagań deski wakeboardowej.

Rodzinne wakacje w Tatrach

Tatry, góry
Autor: Mariusz Chilmon
Źródło: http://www.flickr.com
Tatry są najwyższymi rodzimymi górami. Na tle Karpat, których są częścią, wyróżniają się cechami typowo alpejskimi, co obrazuje się piętrowym układem skupisk roślinnych.Przeciętna wysokość tatrzańskichwierzchołków to około dwa tysiące trzysta metrów, rozciągłość łańcucha w linii prostej – ok. 53 km, natomiast szerokość sięga 30 km czyniąc z nich miejsce z miłą chęcią wybierane na wczasy 2014.