od100.org

Nieustannie mamy możliwość znaleźć jakąś aktywność. Faktycznie nie ma czasu na nudę

Białe szaleństwo, czyli aktywna zima
Autor: Midland
Źródło: Midland
Generalnie jakby tak zacząć analizować, to nie powinno istnieć takie coś jak znudzenie. No bo jak to realne, kiedy jest tak dużo aktywności, jakimi możemy się zainteresować. Przykładowo, kiedy mówimy o okresie letnim to zaraz myślimy o wszystkim, co najlepsze, czyli bieganie, grę w piłkę czy pływanie. Nie można się latem nudzić.

Zima rzeczywiście taka zła? Na pewno nie dla wszystkich. Ci co umieją korzystać z jej uroków czekają na nią z utęsknieniem

Stok narciarski, dziecko, narciarze
Autor: www.flickr.com
Źródło: www.flickr.com
W każdym roku wciąż to samo. Pory roku mijają bardzo szybko, lecz najprędzej ulatuje lato, zaś ciągną i dłużą się dni jesienno-zimowe. Oczywiście, to nasze uczucie subiektywne, gdyż tak naprawdę klimat się ociepla i tak mamy dużo ciepłych okresów w roku. Wystarczy zerknąć na stare fotografie, jakie były zimy, jakie powodzie pozimowe.

Kiedy poszukujesz cichego miejsca na weekend, przyjedź w góry

Beskid niski
Autor: Szymon Nitka
Źródło: http://www.flickr.com
Propozycji agroturystyki pojawiło się w ostatnim czasie coraz to sporzej. Często gospodarstwa oferujące tenże wypoczynek w lecie czy w zimie prowadzą równocześnie eko hodowle. Taki właśnie wariant wybraliśmy niegdyś z mężem.

Czym wyróżnia się wakeboard od pozostałych rodzajów sportu

narty wodne
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając odpowiedni rodzaj obuwia na wakeboard należy kierować się nie tylko marką oraz prestiżem określonej firmy, lecz szczególnie zgodnością rozmiaru i wygodą. Gdy chodzi właśnie o buty wakeboard nie jest sportem nad wyraz wymagającym. Dla prawdziwych pasjonatów, którzy spróbowali już wakeboardowego szaleństwa i są przekonani, że będą kontynuować dzieło, rekomendowane jest zainwestować w cały zestaw. Wybierane przez klientów buty muszą być całkowite dostosowane do wymagań deski wakeboardowej.

Rodzinne wakacje w Tatrach

Tatry, góry
Autor: Mariusz Chilmon
Źródło: http://www.flickr.com
Tatry są najwyższymi rodzimymi górami. Na tle Karpat, których są częścią, charakteryzują się cechami typowo alpejskimi, co obrazuje się piętrowym układem skupisk roślinnych.Przeciętna wysokość tatrzańskichwierzchołków to ok. 2300 m, rozciągłość łańcucha w linii prostej – ok. 53 km, natomiast szerokość sięga 30 km czyniąc z nich miejsce z chęcią wybierane na wakacje 2014.