Humanista kontra ścisłowiec

Nauka: humaniści vs. ścisłowcy
Autor: shho
Źródło: http://sxc.hu
Jeśli humanista powie, iż „świat schodzi na psy”, to ścisłowiec pocznie wieszać na nim te czworonogi, ukazując swoją przewagę w obecnej rzeczywistości. Słowa humanisty niewątpliwie są zbyt mocne, bo świat jest za bardzo złożony, by mówić o nim w sposób czarno-biały, jednakże powinniśmy przyznać, że osoby o bardziej matematycznych czy fizycznych (ścisłe nauki) zdolnościach mają trochę łatwiej. A co się dzieje w tej sytuacji z humanistami? Albo mają jakiś pomysł, albo sfrustrowani udają się do Urzędu Pracy.

Pozytywy imprez firmowych

Questing – niezapomniana przygoda dla całej rodziny
Autor: Planet PR
Źródło: Planet PR
Ludzie spędzają w zakładzie pracy znaczną część dnia, z tej przyczyny kierownicy powinni troszczyć się o utrzymanie dobrych nastrojów personelu. Jedną z metod na podtrzymanie stosownej atmosfery są imprezy firmowe.

Gry na konsole mają sporo atutów!

konsola Xbox One
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Owy artykuł jest dedykowany głównie takim osobnikom, którzy nadal za bardzo stereotypowo zwykli podchodzić do kwestii grania w gry konsolowe. Przecież wyłącznie całkowity ignorant uważa, iż przykładowo gry logiczne ps2 nie charakteryzują się niezwykle wieloma zaletami. Odbiorcy, którzy wiedzą, że gry to coś fantastycznego niech tak naprawdę przejdą dalej, lecz jeśli ten artykuł czyta w tym momencie niewdzięcznik deprecjonujący niesamowity świat gierek, niewątpliwie nie powinien zignorować dalszej części. Oczywiście to żarcik, bądź co bądź żyjemy w wolnym kraju. Zatem: jak skutecznie przekonać niedowiarków do gierek?

Dbajmy o sprawność fizyczną

rehabilitacja
Autor: Ben Sutherland
Źródło: http://www.flickr.com
Im większa jest nasza sprawność fizyczna, tym większa szansa na to, że prościej zaradzimy sobie w dorosłym życiu, łatwiej będzie nam znaleźć pracę, czy zdecydować się na wykonywanie przeróżnych innych czynności. Jednak o prawidłowe funkcjonowanie ciała trzeba już troszczyć się od małego, a jeśli dostrzegamy coś niepokojącego u własnego dziecka, to należy jak najszybciej swoje obawy skonsultować z doktorem, tak by to on potem powiedział nam co powinniśmy zrobić.