Jakie elementy są ważne w stroju do jazdy konnej

admin 25 listopada 2019

Wszyscy dobrze wiemy, że ciuchy do uprawiania sportu są bardzo istotne. Nie można po prostu w zwykłych dżinsach i pierwszych lepszych trampkach zacząć biegać. Oczywiście dawniej małe dzieci biegały w zwykłych spodniach dresowych i jakichkolwiek sportowych butach, ale najczęściej grały one w piłkę lub zwyczajnie bawiły się na podwórku. Jednak im mamy więcej lat tym większą uwagę przykładamy nawet przy wyborze sportowych ciuchów, bo doskonale wiemy, że odpowiednio dopasowany strój ułątwi nam w właściwą pracę na treningu.

Read More

Wygodne obuwie jest ważne

admin 24 września 2019

Jeśli obmyślamy zacząć uprawianie jakiegokolwiek sportu, z pewnością musimy się do tego właściwie przygotować. Idzie tu nie jedynie o znalezienie odpowiednich ćwiczeń i wyszukanie dogodnych partnerów, którzy będą nas w tym wspierać, ale także o to, aby też zadbać o dobry strój.

Read More

W którym miejscu kupić najlepszy osprzęt do siłowni?

admin 12 października 2018

W czasach, gdy kult ciała stał się bardziej powszechny niż bywanie, co niedziela w kościele, nie dziwi to, że powstaje całe mnóstwo siłowni. Sporo osób kupuje karnety do tego miejsca, by po jakimś roku posiadać ciało niczym ludzie z okładek poczytnych czasopism. Choć, efekt nie zawsze jest realny do osiągnięcia, bo dobrze wiemy, że fotografie ludzi w gazetach to komputerowa obróbka, a nam w życiu codziennym brak raczej tego typu programów do obróbki. Ale do rzeczy, kiedy kupujemy karnet na siłownię bierzemy pod uwagę wyposażenie siłowni, które powinno być naprawdę porządne.

Read More