Co może laser co2?

admin 12 października 2018

Wśród dostępnych na rynku możliwości ulepszenia swojej urody polecane jest wyszukać te najefektywniejsze czy korzystne cenowo. Biorąc pod uwagę laser co2, przyznać trzeba jego znakomite oddziaływanie. Laser oddziałuje przede wszystkim na widoczne zmniejszanie zróżnicowanej wielkości blizn, przykładowo blizn po przebytym trądziku. Ponadto możliwe jest pełne usunięcie blizn po rozmaitych operacjach oraz wygładzenie zmarszczek. Skóra staje się napięta już w przeciągu kilku dni od zabiegu.

Read More

Fala uderzeniowa, jako zabieg leczniczy

admin 12 października 2018

Każdy, kto miał kiedyś jakieś problemy z kolanami wie doskonale, że ból jest ciężki do zniesienia i nie sposób go wytrzymać. Często, mimo wszystko, go lekceważymy, bo jest chwilowy i ostry, a później wydaje nam się, że wszystko wydaje się wracać do normy. Ale rzeczywistość jest taka, że nie powinniśmy bagatelizować bólu w stawie kolanowym. Trzeba iść do lekarza i opowiedzieć o swoich dolegliwościach.

Read More

Ginekologia estetyczna jest wśród Polek coraz popularniejsza

admin 12 października 2018

Dużo pań ma spore problemy z zaakceptowaniem własnych narządów rozrodczych. To powoduje, że pożycie seksualne cechuje się sporo słabszym poziomem. W dzisiejszych czasach także Polki są bardzo wyzwolone, a więc to całkowicie normalne, iż pragną cieszyć się z seksu. A poza tym, chodzi również o wygląd – co prawda niewiele osób ogląda narządy danej niewiasty, ale bądź co bądź żyjemy w takich czasach, gdzie po prostu wyłącznie liczy się perfekcja.

Read More

Wizyta u stomatologa tak naprawdę nie jest taka koszmarna

admin 12 października 2018

Jednych przeraża, inni nie pojmują, jak można z takiego czegoś robić taki grozę. Jednym kojarzy się naturalnie, ot, zwykły doktor, inni panicznie wspominają traumatyczne wizyty, mękę i charakterystyczny woń, który wypełnia cały gabinet… A przecież dentysta czyni tylko własną pracę, choć często się niewątpliwie namyśla czy jest w zupełności jedynie stomatologiem czy może tez psychoterapeutą uspokajającym swoich pacjentów.

Read More

Za pomocą lasera możemy wyeliminować naszą wadę wzroku

admin 12 października 2018

Niektóre osoby noszenie okularów albo soczewek traktują jak wyrok, szczególnie kiedy są one młode i wydają sobie sprawę z tego, iż będą musiały je już nosić do końca życia. Co więcej nierzadko dołujący dla nich jest fakt, że wada przez lata może zachowywać się na tym samym poziomie, ale także w niejasny sposób ma szansę się gwałtownie pogłębiać, nawet jeśli weźmie się wszelkie możliwe metody zaradcze. Na szczęście jeśli jesteśmy krótkowidzem, to ma szansę się okazać, iż mamy szansę na operację, która zezwoli nam się na stałe pożegnać z okularami.

Read More

Współcześnie operacje plastyczne są bardzo popularne

admin 12 października 2018

Współcześnie operacje plastyczne stają się bardzo popularne. Poprawiamy sobie niemal wszystko – począwszy od nosa, a skończywszy na waginie lub penisie. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jakie są teraz najbardziej modne zabiegi, wtedy bez wątpliwości Cię zdziwimy – coraz rzadziej kobiety powiększają swoje piersi, zaś coraz częściej myślą nad waginoplastyką. Taka operacja warg sromowych wciąż jest dość wstydliwym tematem, o którym zazwyczaj nie mówi się sporo, jednakże okazuje się, że kobiety coraz częściej decydują się właśnie na zoperowanie sobie miejsc intymnych.

Read More

Trzeba wiedzieć, że bycie krótkowidzem to schorzenie, które trzeba leczyć

admin 12 października 2018

Jeśli chodzi o oko, czyli nasz człowieczy układ optyczny to jest on niezmiernie delikatny. Jest on równie często przez nas traktowany po macoszemu. Przebywamy w klimatyzowanych pomieszczeniach, które które prowadzą do wysuszenia śluzówki oka a my niezbyt się tym przejmujemy. Chodzimy na mocne słońce bez osłony na oczy. Nie szanujemy naszych oczu, a ich operacje są bardzo drogie. Stąd też lepiej profilaktycznie chronić wzrok niż później go leczyć. Jednak zdarzają się również wrodzone wady wzroku.

Read More

Korekcja laserowa wad oczu

admin 12 października 2018

Jeżeli spostrzegamy coraz większe problemy z widzeniem w trakcie czytania a także oglądania telewizji, a kierowanie autem sprawia nam nie lada trudności – może to świadczyć o tym, że chorujemy na zaćmę, co oznacza częściowe lub całkowite zmętnienie soczewki oka.
Głównym przejawem zaćmy jest sukcesywne pogarszanie się ostrości wzroku. Z czasem dochodzi do stopniowego zacierania się widzianego obrazu.

Read More

Bez kategorii Leave a Comment

Leczenie otyłości

admin 12 października 2018

Inwazyjny zabieg taki jak resekcja żołądka przeprowadzany jest tylko w skrajnych zdrowotnie przypadkach. Inna nazwa tego zabiegu to gastrektomia. Jest to całkowite lub fragmentaryczne usunięcie tego narządu oraz wynik operacji chirurgicznej. Imponujące oraz wyjątkowo bogate doświadczenie naszych chirurgów pozwala żywić stuprocentowe zaufanie do wykonywanych przez nich zabiegów. Szczegółowa analiza każdego przypadku zdrowotnego pozwala na określenie, czy rzeczywiście zabieg taki jest wskazany.

Read More

Zasady przeprowadzania operacji żołądka – resekcja

admin 12 października 2018

Inwazyjny zabieg taki jak resekcja żołądka przeprowadza się jedynie w skrajnych zdrowotnie przypadkach. Inna nazwa tego zabiegu to gastrektomia. Jest to całkowite albo fragmentaryczne usunięcie tego narządu oraz wynik operacji chirurgicznej. Imponujące oraz niezwykle bogate doświadczenie naszych chirurgów pozwala żywić stuprocentowe zaufanie do wykonywanych przez nich zabiegów. Szczegółowe analizowanie każdego przypadku zdrowotnego może pozwolić na określenie, czy rzeczywiście zabieg taki jest wskazany.

Read More

Czym tak naprawdę jest makijaż permanentny?

admin 12 października 2018

Troska o ciało opiera się też na dobrym traktowaniu skóry. Tak zwane oczyszczanie skóry czy też cery polegać może na rozmaitych zabiegach pielęgnacyjnych. Zabieg taki jak cosmelan jako przykład pełni rozmaite funkcje oraz nie jest właściwy dla każdego. Wielu młodym osobom wystarczy systematyczny peeling, który poleca się robić maksymalnie raz w tygodniu, a odpowiednio dobrany krem odżywczy albo rewitalizujący. Istotna jest zdrowa skóra, a dla niej najlepsze będzą nieinwazyjne sposoby oczyszczania.

Read More

Medycyna estetyczna i zabiegi z jej branży

admin 12 października 2018

Medycyna estetyczna, to dział medycyny, zajmujący się zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi zdrowych, poprzez działania ochronne, zorientowane w ogromnej mierze na prewencję starzenia się skóry, w kolejnym etapie jednakże rekonstrukcyjne, na celu odtworzyć sytuację sprzed tego postępowania. Poza tematyką starzenia, medycyna estetyczna zajmuje się również poprawką w szerokim zakresie pojętych skaz estetycznych o różnym podłożu, mogących wpłynąć na dyskomfort płynący z własnego wizerunku.

Read More

Dbaj o siebie z centrum Wellderm

admin 12 października 2018

Wellderm to wyjątkowe Centrum oferujące bardzo rozległy zakres zabiegów z dziedzin: dermatologia estetyczna, medycyna estetyczna czy dermatochirurgia. Nie licząc tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się obszerna oferta zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych. Mezoterapia bezigłowa pozwala bardzo szybko i bezinwazyjnie podać skórze wszystkich substancji odżywczych. Wykorzystuje się w tym celu zjawisko elektroporacji, czyli zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych. Na skutek tego substancje aktywne mogą być łatwo i natychmiastowo dostarczone w głąb skóry.

Read More