Jak mieć uśmiech jak z Hollywood?

admin 28 lutego 2019

Chyba nie ma innego specjalisty, którego tak strasznie się boimy. Chodzenie do stomatologa przyprawia nas o ciarki na plecach. Najśmieszniejsze jest to, że przed tym lekarzem drżą głównie dojrzali ludzie. Czy to jednakże dostateczny powód, aby nie zaglądać do niego w ogóle? Najświeższe statystyki są przerażające. Mnóstwo Polaków ma problemy ze swoim uzębieniem. Najgorsze jest jednak to, że także nasze dzieci cierpią na choroby uzębienia.

Read More

Walczymy z kamieniem nazębnym…

admin 26 stycznia 2019

O konieczności regularnego zwalczania kamienia nazębnego mówi się wiele. Dlaczego jest to tak ważna sprawa? Bo kamień nazębny może stać się przyczyną wielu groźnych nieprzyjemności z jamą ustną (np. próchnica). Kamień nazębny, który twardo trzyma się przy brzegu dziąseł, powinien zostać możliwie jak najszybciej.

Read More

Idealny zestaw do dbania o zęby

admin 18 stycznia 2019

Większość z nas właściwie dba o czystość zębów i dziąseł, a nada; pojawiają się różnego typu problemy, z którymi nie jesteśmy w stanie samodzielnie sobie dać rady. Nie pomagają nam wtedy specjalistyczne pasty i jedna wizyta u stomatologa w tego typu przypadku też niewiele da. Jednak to właśnie lekarz będzie w stanie nam polecić na przykład irygatory waterpik, które przez nowatorskie podejście do problemów związanych z dziąsłami są w stanie w krótkim okresie pomóc nam zmniejszyć problem lub sprawią, że całkiem zniknie.

Read More

O zęby musimy dbać

admin 12 października 2018

Wciąż opowiada się, że zdrowie jest najważniejsze i jeżeli coś niedobrego rozpocznie się z nim dziać, to już później wszystkie inne detale naszego życia rozpoczną się zawalać. Wszyscy to powiedzą, jednak profilaktyczne badania miast przyciągać wciąż jeszcze odstraszają, a dodatkowo jeszcze nawet przy ukazaniu się bólu, staramy się jak najdłużej omijać doktora. Takie podejście nie jest dobre, gdyż później możemy już nie podreperować naszego zdrowia tak jak byśmy chcieli.

Read More

Szansa rozwoju dla dentystów

admin 12 października 2018

W każdej profesji niezwykle ważne jest przyswajanie nowych umiejętności i bezustanne dokształcanie się. Zwłaszcza, jeżeli uprawiamy zawód, gdzie następuje nieustanny rozwój metod i technologii, jak choćby stomatologia. Dobrze jest przeznaczyć letnie miesiące na znalezienie dla siebie ciekawych szkoleń i kursów.

Read More

Sposób walki lekarzy dentystów ze schorzeniem zębów i dziąseł, które nazywa się paradantozą.

admin 12 października 2018

Niejednokrotnie pacjenci skarżą się swym stomatologom, że w czasie gryzienia twardszych produktów dokucza im ból, a przy szczotkowaniu zębów zdarzają się krwawienia z dziąseł. Powodem tych uciążliwości bywa np. zła szczoteczka czy też pasta lub nieodpowiednia sposób mycia zębów. Prowadzi to do odsłonięcia szyjek zębowych, inaczej korzeni, a w konsekwencji do ich nadwrażliwości i bólu.

Read More

Piękny uśmiech to podstawa

admin 12 października 2018

Każdy chce sprawiać jak najwspanialsze wrażenie na innych, marzymy aby nas uwielbiali, by chcieli przebywać w naszym pobliżu. Maszerujemy na basen, wprowadzamy różne diety, staramy się jak najpiękniej i jak najnowocześniej ubierać. Jednak bardzo wielu z nas zapomina o tym, iż naprawdę istotną rolę tutaj odgrywa także nasz uśmiech, a by był on rzeczywiście zadziwiający, to powinien być przede wszystkim śnieżnobiały oraz równy.

Read More

Najlepszy sprzęt stomatologiczny nowoczesnego stomatologa

admin 12 października 2018

W dzisiejszych czasach troszczymy się o stan zdrowia dużo bardziej niż w w minionych dekadach. Jest to wynik większej wiedzy o chorobach oraz ich źródłach. Dzisiaj wiemy, jakie są przyczyny licznych chorób i jaki wpływ mają one na organizm. Mamy świadomość, że nieprawidłowe funkcjonowanie jednego organu może przyczynić się na złe samopoczucie i chorobę w całym organizmie.

Read More

Najlepszy sprzęt dentystyczny nowoczesnego dentysty

admin 12 października 2018

W dwudziestym pierwszym wieku troszczymy się o stan zdrowia dużo bardziej niż w w minionych dekadach. Jest to wynik większej wiedzy o chorobach oraz ich źródłach. Dzisiaj wiemy, jakie są przyczyny licznych chorób oraz jakie spustoszenia sieją one w naszych organizmach. Mamy świadomość, że nieprawidłowe funkcjonowanie jednego organu może przyczynić się na złe samopoczucie i chorobę w całym organizmie.

Read More

Wybielamy zęby

admin 12 października 2018

Na całe szczęście szybko maleje liczba takich Polaków, którzy w zupełności nie zwracają większej uwagi na zęby. To bardzo dobra informacja, bo w sumie wszyscy polscy podatnicy tak jakby później zrzucają się na długie leczenie. Jeżeli statystyczny Nowak będzie regularnie chadzał do stomatologa, pewnie jego zęby będą w porządku.

Read More

Jeżeli Twoje zęby potrzebują ratunku, wówczas gorąco rekomendujemy zastosowanie koron cyrkonowych

admin 12 października 2018

Codzienne dbanie o własne zęby kategorycznie jest obowiązkiem każdego z nas. Zdecydowanie nie warto zaniedbywać dbania o higienę jamy ustnej, bo to może stać się przyczyną gigantycznych kłopotów. Kiedy będziesz chciał dla przykładu nieco zaoszczędzić i kupisz tańszą pastę do zębów, wtedy możesz narazić swoją jamę ustną oraz zęby na naprawdę duże problemy. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że dbałość o zęby jest powinnością każdego z nas – dlatego każdego dnia powinniśmy dokładnie czyścić wszystkie zęby.

Read More

Najlepszy stomatolog a ceny za leczenie zębów

admin 12 października 2018

Dbanie o zęby zalicza się do bardzo istotnych czynności, mających na celu zachowanie higieny w ustach. Już dzieciom w przedszkolu wpajane jest to, jak ważna jest higiena i jak skomplikowanie jest leczyć zepsute stosunkowo wcześnie zęby. Jeśli chodzi o specjalizację lekarską taką jak stomatolog może się pochwalić niezwykle bogatą bazą lekarzy. W mieście wojewódzkim kurują żeby nawet pacjenci z innych części kraju, gdyż stomatolog szczyci się dużą popularnością oraz ogólnym prestiżem na tle całej Polski.

Read More

Uśmiech rodem z Hollywood

admin 12 października 2018

Na co zwracają uwagę ludzie, którzy cię pierwszy raz widzą? Na pewno będą to ubiór, sposób mówienie, odcień oczu. No i oczywiście uśmiech. Nie okłamujmy się, każdy recenzuje dopiero poznaną osobę po wyglądzie. W sytuacji, kiedy ktoś posiada odpychające, szczerbate zęby, jest po prostu gorzej odbierany.

Read More